Global Binn

Dünyanın Her Yerine En Hızlı Kargolama, Teslimat, Lojistik

USA Fulfillment

Global Binn Fulfillment Ara Depolama Hizmeti

Global Binn Fulfillment

TEKSTİL SANAYİSİ

Türk tekstil sanayisi, çeşitliliği ve kalitesi bakımından bütün dünyaya kendini kanıtlamıştır.Ülkemizin farklı coğrafi bölgelerindeki hammadde zenginliği tekstil ürünlerinde de zengin bir yelpaze oluşturuyor.Türkiye’nin tekstil ihracat hacmi her geçen yıl düzenli olarak büyümekte ve tekstil sektörünün potansiyeli gelişmektedir.

Global Binn Fulfillment
Global Binn Fulfillment

DÜNYA PAZARINDA

Geniş iş ortağı ağımız ve uzman kadromuz(kadrolarımız) ile tekstil üreticilerinin Avrupa, Amerika ve Afrika’ya yapacakları ihracatlarda çözüm ortağıyız! Her geçen gün büyüyen iş ortağı ağımız ile siz değerli müşterilerimize birçok farklı kıtada ve birçok farklı ülkede hizmet veriyoruz.

OPERASYONEL SÜREÇ

Ürününüzün yolculuğunda en hızlı ve en verimli şekilde ilerlemeyi sağlıyoruz! Kurduğumuz sistem, soru işaretlerinizin hepsini gidermek için hazır!
İhracat için gerekli olan tüm operasyonel süreçleri bastan sona biz yürütüyoruz.!

BİZE KATILIN!

Türkiye her yıl dünyanın her yerine hazır giyim, ev tekstili, iş giyim ve okul üniforması gibi birçok kategoride tekstil ürünü ihraç ediyor. Siz de tekstil ihracatı ve toptan tekstil noktalarında fark yaratmak ve yurtdışına satış yapmak istiyorsanız bize katılın!

HİZMETLERİMİZ

GLOBAL BINN FULFILMENT ULUSLARARASI DEPOLAMA VE LOJİSTİK HİZMETİ

Globalbinn Fulfillment

Sınırsız e-ticaret anlayışı ile verdiğimiz kusursuz(eksiksiz) depolama ve fulfillment hizmetlerimiz ile Türk tekstil üreticilerine birçok kıtada hizmet vermekten
gurur duyuyoruz!

Whatsapp Mesajlaşma
1
Detaylı bilgi için hemen ulaşın!
Merhaba, fulfillment ve ara depolama hizmetlerimiz hakkında bilgi için tıklayın!