Global Binn

Dünyanın Her Yerine En Hızlı Kargolama, Teslimat, Lojistik

USA Fulfillment

Global Binn Fulfillment Ara Depolama Hizmeti

Global Binn Fulfillment

KOZMETİK ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜ

Türkiye, bitki örtüsünün çeşitliliği ile kozmetik ürünler için gerekli olan hammaddeler konusunda oldukça zengindir. Ülkemizin farklı coğrafi bölgelerinde çeşitli bitkilerden özgün üretimler yapılmaktadır. Aromaterapi ürünleri, doğal ve uçucu yağlar, sabunlar, kremler, şampuanlar global pazarda satış için oldukça elverişlidir.
Global Binn Fulfillment
Global Binn Fulfillment

DÜNYA PAZARINDA

Geniş iş ortağı ağımız ve uzman kadrolarımız ile kozmetik üreticilerinin Avrupa, Amerika ve Afrika’ya yapacakları ihracatlarda çözüm ortağıyız! Her geçen gün büyüyen iş ortağı ağımız ile siz değerli müşterilerimize birçok farklı kıtada ve birçok farklı ülkede hizmet veriyoruz.

OPERASYONEL SÜREÇ

Kozmetik ürünlerinizin ihracatınızdaki gümrük kurallarını ve lojistik süreçlerini uzmanlığımız ile aşabilirsiniz! Kurduğumuz sistem, soru işaretlerinizin hepsini gidermek için hazır! İhracat için gerekli olan tüm operasyonel süreçleri baştan sona biz yürütüyoruz!

BİZE KATILIN!

Türkiye her yıl dünyanın her yerine binlerce kozmetik ürünü ihraç ediyor. Siz de kozmetik ihracatı ve kozmetik ürünü satışı konusunda fark yaratmak ve yurtdışında satış yapmak istiyorsanız bize katılın!

HİZMETLERİMİZ

GLOBAL BINN FULFILMENT ULUSLARARASI DEPOLAMA VE LOJİSTİK HİZMETİ

Globalbinn Fulfillment

Sınırsız e-ticaret anlayışı ile verdiğimiz kusursuz(eksiksiz) depolama ve fulfillment hizmetlerimiz ile Türk Kozmetik üreticilerine birçok kıtada
hizmet vermekten gurur duyuyoruz!

Whatsapp Mesajlaşma
1
Detaylı bilgi için hemen ulaşın!
Merhaba, fulfillment ve ara depolama hizmetlerimiz hakkında bilgi için tıklayın!