Global Binn

Dünyanın Her Yerine En Hızlı Kargolama, Teslimat, Lojistik

USA Fulfillment

Global Binn Fulfillment Ara Depolama Hizmeti

Global Binn Fulfillment

HALI SEKTÖRÜ

Türkiye yüzlerce tarihi, Anadolu’nun özgün motifleri ve nesilledir süregelen dokuma deneyimi halı ve kilim üretiminde en önde gelen ülkelerdendir. Türkiye her yıl binlerce halı ihraç etmektedir ve ihracat hacmi her gecen yıl artmaktadır.

Global Binn Fulfillment
Global Binn Fulfillment

DÜNYA PAZARINDA

Geniş iş ortağı ağımız ve uzman kadromuz(kadrolarımız) ile halı üreticilerinin Avrupa, Amerika ve Afrika’ya yapacakları ihracatlarda çözüm ortağıyız! Her geçen gün büyüyen iş ortağı ağımız ile siz değerli müşterilerimize birçok farklı kıtada ve birçok farklı ülkede hizmet veriyoruz.

OPERASYONEL SÜREÇ

Halı ihracatınızdaki sıkı gümrük kurallarını ve zorlu lojistik süreçlerini (kara, deniz) uzmanlığımız ile aşabilirsiniz! Kurduğumuz sistem, soru işaretlerinizin hepsini gidermek için hazır! İhracat için gerekli olan tüm operasyonel süreçleri baştan sona biz yürütüyoruz!

BİZE KATILIN!

Türkiye her yıl dünyanın her yerine halı ve kilim ihraç ediyor. Siz de halı ihracatı ve toptan halı satışı konusunda fark yaratmak ve yurtdışında satış yapmak istiyorsanız bize katılın!

HİZMETLERİMİZ

GLOBAL BINN FULFILMENT ULUSLARARASI DEPOLAMA VE LOJİSTİK HİZMETİ

Globalbinn Fulfillment

Sınırsız e-ticaret anlayışı ile verdiğimiz kusursuz(eksiksiz) depolama ve fulfillment hizmetlerimiz ile Türk tekstil üreticilerine birçok kıtada hizmet vermekten
gurur duyuyoruz!