Global Binn

Dünyanın Her Yerine En Hızlı Kargolama, Teslimat, Lojistik

USA Fulfillment

Global Binn Fulfillment Ara Depolama Hizmeti

Global Binn Fulfillment

ÇANTA SEKTÖRÜ

Çanta, birçok amaçlı kullanıma sahip olan bir üründür. Bu ürünler günlük yaşam, iş hayatı ve şık ortamlar gibi birçok kategoriye uygun olarak tercih edilmektedir. Klasik çantalar, modern tasarımlar, bez çantalar, plaj çantaları, laptop çantaları gibi ürün gruplarının global tüketici kitlesi oldukça fazladır.
Global Binn Fulfillment
Global Binn Fulfillment

DÜNYA PAZARINDA

Geniş iş ortağı ağımız ve uzman kadrolarımız ile çanta üreticilerinin Avrupa, Amerika ve Afrika’ya yapacakları ihracatlarda çözüm ortağıyız! Her geçen gün büyüyen iş ortağı ağımız ile siz değerli müşterilerimize birçok farklı kıtada ve birçok farklı ülkede hizmet veriyoruz.

OPERASYONEL SÜREÇ

Çanta ihracatınızdaki gümrük kurallarını ve lojistik süreçlerini uzmanlığımız ile aşabilirsiniz! Kurduğumuz sistem, soru işaretlerinizin hepsini gidermek için hazır! İhracat için gerekli olan tüm operasyonel süreçleri baştan sona biz yürütüyoruz!

BİZE KATILIN!

Türkiye her yıl dünyanın her yerine binlerce çanta ihraç ediyor. Siz de çanta ihracatı ve toptan çanta satışı konusunda fark yaratmak ve yurtdışında satış yapmak istiyorsanız bize katılın!

HİZMETLERİMİZ

GLOBAL BINN FULFILMENT ULUSLARARASI DEPOLAMA VE LOJİSTİK HİZMETİ

Globalbinn Fulfillment

Sınırsız e-ticaret anlayışı ile verdiğimiz kusursuz(eksiksiz) depolama ve fulfillment hizmetlerimiz ile Türk Çanta Üreticilerine birçok kıtada
hizmet vermekten gurur duyuyoruz!

Whatsapp Mesajlaşma
1
Detaylı bilgi için hemen ulaşın!
Merhaba, fulfillment ve ara depolama hizmetlerimiz hakkında bilgi için tıklayın!