Global Binn

Dünyanın Her Yerine En Hızlı Kargolama, Teslimat, Lojistik

USA Fulfillment

Global Binn Fulfillment Ara Depolama Hizmeti

Global Binn Fulfillment

AKSESUAR SEKTÖRÜ

Altın, gümüş gibi değerli materyallerden yahut doğal taşlardan yapılan kolye, bilezik, yüzük, küpe gibi takılar global pazarda satışa oldukça elverişlidir. Ayrıca şapka, gözlük, eldiven gibi diğer aksesuar ürünleri de global e-ticaret sitelerinde büyük rağbet görmektedir.

Global Binn Fulfillment
Global Binn Fulfillment

DÜNYA PAZARINDA

Geniş iş ortağı ağımız ve uzman kadrolarımız ile siz üreticilerin Avrupa, Amerika ve Afrika’ya yapacakları ihracatlarda çözüm ortağıyız! Her geçen gün büyüyen iş ortağı ağımız ile siz değerli müşterilerimize birçok farklı kıtada ve birçok farklı ülkede hizmet veriyoruz.

OPERASYONEL SÜREÇ

Aksesuar ihracatınızdaki gümrük kurallarını ve lojistik süreçlerini uzmanlığımız ile aşabilirsiniz! Kurduğumuz sistem, soru işaretlerinizin hepsini gidermek için hazır! İhracat için gerekli olan tüm operasyonel süreçleri baştan sona biz yürütüyoruz!

BİZE KATILIN!

Türkiye her yıl dünyanın her yerine binlerce aksesuar ürünü ihraç ediyor. Siz de aksesuar ihracatı ve toptan aksesuar satışı konusunda fark yaratmak ve yurtdışında satış yapmak istiyorsanız bize katılın!

HİZMETLERİMİZ

GLOBAL BINN FULFILMENT ULUSLARARASI DEPOLAMA VE LOJİSTİK HİZMETİ

Globalbinn Fulfillment

Sınırsız e-ticaret anlayışı ile verdiğimiz kusursuz(eksiksiz) depolama ve fulfillment hizmetlerimiz ile Türk Aksesuar Üreticilerine birçok kıtada
hizmet vermekten gurur duyuyoruz!